קישורים מועילים

לינקים תזונתיים נמצאים מתחת מקורות מידע, וכאן תמצאו לינקים בנושאים ותחומים שונים, כאשר לכולם יש הקשר או אלינו או אל תחום הטבעונות.

AMI – מזון טבעוני לכלבים וחתולים: ניתן להשיג בארץ מותג טבעוני מעולה לכלבים וחתולים מאיטליה, כאשר מדובר על מזון Premium עם כל מה שבעל החיים זקוק לו. מתוך התנסות אישית של צוות בודהה בורגרס ניתן לדווח שכעת, אחרי שיפור נוסחת התרכובת, המזון טעים גם לחתולים וכלבים מפונקים ופיינשמקרים. ניתן לראות מחירון ולבצע הזמנות דרך האתר. בנוסף לאתר, ניתן לקרוא על מזון AMI בעמוד פייסבוק זה.

משמר בעלי החיים בישראל: כמו שנשיא ארה"ב לשעבר קנדי פעם אמר, שעלינו לא לשאול מה המדינה יכולה לעשות עבורנו, אלא מה אנחנו יכולים לעשות למען המדינה, ובהקשר שלנו, עבור החברה ואלה שהם יותר חלשים בתוך חברתנו, בעלי החיים. לצורך הגנה עליהם ואכיפה של חוק צער בעלי חיים נוסדה עמותה זאת, והיא עושה זאת בהצלחה דרך יחידות במשמר האזרחי של משטרת ישראל בכמה ערים בארץ, ומטרתנו חייבת להיות שתהיה יחידה כזאת בכל עיר ומקום בארץ, ולצורך זה עלינו לפעול ולהקריב מזמנינו למען כולנו.

טבע טוב: אתר קניות מקוון של מוצרים טבעוניים, ביניהם גם ספירולינה וצ'יאה.

זהר צמח וילסון – תזונה משולבת: זהר נחשב כגורו של יועצי התזונה והבריאות בארץ. עם הרבה מידע אישי ואתר רחב היקף תמצאו אצלו עזרה ותשובה.

To-Heal: פורטל נטורופתיה ותזונה בריאה בעריכה של נטלי שוינקלשטיין, תזונאית קלינית טבעית, שממליצה על טבעונות. פגישות יעוץ במחיר משתלם מתקיימות במרפאתה בחולון.

טבע-לי – בדרך הטבע: פורטל לתזונה בריאה ואורח חיים בריא. האתר מציע מידע מהימן ומבוסס מחקרית, עם דגש בולט לכיוון תזונה מן הצומח.

zendegi – מתנות מהטבע: תכשיטים, בגדים, נעליים ומוצרי טיפוח, שנעשו תוך שמירה ואהבה לסביבה ולזכויות הנפשות הפועלות, כלומר ללא שימוש ברכיבים מן החי ,ללא ניסויים בבעלי חיים, ללא ניצול ובסחר הוגן.

Eatwell: פורטל תזונה בריאה Eatwell – בישול בריאתוספי תזונה, ועוד…

2For Cats: האתר המקצועי והמוביל לאוהבי חתולים עם מידע מקיף וכתבות רבות וחנות בוטיק ברח' דיזנגוף 147.

סטודיו נעים: סטודיו מוביל לתנועה, מחול ויוגה, הנמצאת בשכונת פלורנטין ונותן את האפשרות המודרכת להשלים תזונה בריאה עם פעילות ספורטיבית, ושניהם ביחד מבטיחים שמירה והתפתחות של הגוף והנפש. מנויי הסטודיו זכאים להנחה של 5% בבודהה בורגרס יהודה הלוי.

המרכז הישראלי לטאי צ'י: האתר של המרכז הישראלי לטאי צ'י, בו לומדים אמנויות לחימה רכות ופנימיות (טאי צ'יצ'י קונגשינג איפקואה), ברחוב הרצל 158 בתל אביב. מנויי המרכז זכאים להנחה של 5% בבודהה בורגרס יהודה הלוי.

פורטל היוגה של ישראל: כל המידע אודות יוגה באתר אחד: מאמרים ,אינדקס מורים ומרכזים ליוגה, חנות יוגה, סדנאות יוגה ,פורום יוגה ועוד.

To-Heal: פורטל נטורופתיה ותזונה בריאה בעריכה של נטלי שוינקלשטיין, תזונאית קלינית טבעית, שממליצה על טבעונות. פגישות יעוץ במחיר משתלם מתקיימות במרפאתה בחולון.

באופן טבעי: אתר קהילתי על דרך חיים בריא וטבעי (אקולוגי).

גוף ורוח: פתרונות בשיטה הרפואה הסינית לריפוי ומניעת מחלות וכאבים.

עץ בעיר: אקולוגיה עירונית בתל-אביב והסביבה. אתר הבודק ומציג שאלות ותשובות לגבי גידול צמחים, אשפה ירוקה ו"צרכנות אורגנית".

מצפה אלומות: חוות בריאות לניקוי גוף, נפש והתחדשות, מבוססת לגמרי על תורת התזונה הנאה. הזדמנות מצויינת להכיר את החשיבות התזונתית של מזון נא, וביחד עם זה מגוון תהליכי הכנה וכל זה עם נוף לכנרת.

אנונימוס: אתר הבית של זכויות בעלי החיים בישראל עם המון מידע, גם בתחום התזונה הטבעונית. פעילי אנונימוס זכאים ל-10% הנחה בסניפי בודהה בורגרס.

שבי: עמותת האחות הצעירה של אנונימוס. פעילי שבי זכאים ל-10% הנחה בסניפי בודהה בורגרס.
האגודה נגד ניסויים בבעלי חיים: פועלת להביא לידיעת הציבור את הנזקים הכרוכים בניסויים בבבעלי חיים לבני אדם, למדע, ולחיות במעבדות הניסויים, ולהביא להפסקת הניסויים בבעלי חיים.

Peta: אתר הבית העולמי של זכויות בעלי חיים.

תנו לחיות לחיות: מקום לפעול מעשית למען חברינו הטובים.

קישטה: אתר חתולי הרחוב הישראלי.

שאלות? הצעות? צרו קשר כאן