שייקים ירוקים

בגדול משהו טריוויאלי, אבל בהחלט חשוב ומועיל, ובריא מאוד.

העיקרון הוא להכניס דברים מאוד בריאים (עלים ירוקים) למשהו די בריא (שייק פירות, שהוא בריא, אבל בדרך כלל גם מתוק, וזה הדבר הפחות בריא). אז, כמו כל הדברים האחרים, ניסיתי את זה וזה באמת עובד.

גיליתי את השייקים הירוקים זמן קצר אחרי שסגרתי את סניף דיזנגוף באפריל 2007. הייתי אמור לעבור למקום אחר, אבל מישהו אחר לקח לי אותו (אחרי לחיצת יד עם בעלת הבית, לפני חתימת החוזה), ובלי שזה היה מתוכנן, מצאתי את עצמי עם מקום סגור, אבל בלי מקום חילופי בינתיים. אז חיפשתי כמובן, ובמקביל למדתי באינטרנט עוד, ואז בדיוק הפכו השייקים הירוקים לפופולריים בארה"ב, והתחלתי להכין אותם בבית.

וכמו שסיפרתי בפוסט על הנבטה, שהנבטים מאוד עזרו לי לריצה, אז אחרי כ-25 שנים של אכילת נבטים, ולא מעט שנים של ריצה קבועה, השייקים הירוקים אכן עזרו, ולגמרי נתנו לי יותר כוח. יתר מזה, ואמיתי לגמרי, אז, בגיל 37, היו כבר שערות לבנות, ואני משקר אם אני לא מודה שגם ניסיתי שייקים ירוקים כדי להחזיר את הגלגל לאחור, ואחרי חצי שנה של שייקים, אכן השערות הלבנות שוב נעלמו. ניתן לקרוא באינטרנט לא מעט על זה, ההסבר הוא כמות רצינית של מינרלים שמשתחררים בגוף הודות לשייק הירוק. ניתן כאן לקרוא הוראות הכנה והרכבה של שייקים ירוקים באתר בודהה בורגרס. (ולגבי השיער, הוא הלבין, אחרי שחזרתי לשתות קפה, והרבה ממנו.)

ומי שלא יודע איך להכין את השייקים שלו, כך שהם יהיה בריאים ומזינים, אשמח להסביר ומסגרת שיעור ונייצר ונשתה ביחד.

Eggplant Caneloni Small
Crepe Tempeh Small

תגובות

תגובות